Breaking News

Yaşasın MAC Artık Online

Mac Makyaj Malzemeleri

Profesyonel MakyözBenim gibi M.A.C tutkunu kadınlar ve makeup artistler , sizinle bu haberi hemen paylaşmak istiyorum: M.A.C online açılıyor. Adres: www.maccosmetics.com.tr M.A.C Türkiye’deki tüm katalog ve profesyonel makyaj ürünlerine sahip olmak artık parmaklarınızın ucunda… Üstelik açılışa özel 2 hafta boyunca tüm alışverişlerinizde kargo ücretsiz! Siteye üye olarak Online özel koleksiyonlarını, en soran çıkan ürünleri ilk görenlerden olmanın heyecanını yaşayın.

Sitede en yeni ürünlerden haberdar olmanın ötesinde özel arama yaparak size uygun en doğru ürünleri de bulabileceksiniz. Maskara bulucu, fondöten arama, fırça arama gibi. Bu uygulama Türkiye’de bir ilk. Ayrıca Colour Play ile renkler üzerinden dilediğiniz formülü ve ürünü de görebilirsiniz.
Tüm dünyadaki MAC Senior Makyaj Sanatçıları’nı daha yakından tanıyarak, makyaj sırlarını ve tavsiyelerini öğrenmek ister misiniz? Bu olanak da MAC Online’da sizleri bekliyor olacak.
Pazartesi ve Cuma günleri arasında 10.00- 18.00 saatleri arasında Müşteri Hizmetlerine de mail ya da telefon yoluyla ulaşabilirsiniz. Yetkililer her türlü ürün bilgisi, makyaj tekniği, siparişiniz takibi gibi konularda sormak istediklerinizi cevaplandıracak.
Aynı zamanda makyaj artistlerinden makyaj önerileri ve ürün tavsiyeleri alıp, telefonla ürün satın alma da gerçekleştirebilirsiniz.

Makeup Artist Nurgül KOLUKIRIK

Profesyonel makyaj

mac makyözleri

profesyonel makyözler

Nurgül Kolukırık
Nurgül Kolukırık
Beni Takip Edin !

About sach

Check Also

Makeup Pro by Nurgül Kolukırık Güncelleniyor

Makeup Pro by Nurgül Kolukırık Güncelleniyor

Makeup Pro by Nurgül Kolukırık Güncelleniyor !! Değişen makyaj trendleri ışığında Meslektaşlarımız için yeni Makeup …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir