Breaking News

Benefit Lemon Aid

Benefit Lemon Aid

Benefit bazLemon Aid : Göz çevrenizde veya göz kapaklarınızda kılcal damarlar mı var ? Bunu giderebilecek bir ürün isterseniz eğer burada mevcut.
Göz çevresindeki şişkinlikler için bir etkisi yoktur. Lemon Aid, göz çevresindeki ve göz kapaklarındaki kılcal damarları, kızarıklıkları, renk bozukluklarını kapatıp, cilt tonunu aydınlatıp eşitliyor. Ayrıca kusurları kapatarak birden fazla görevi de yapmış oluyor . Sarı renkli bir ürün olması renk bozukluklarını nötrlemesi açısından önemli. Lekelenme ve kızarıklık sorunu yaşayan ciltler için de yüz genelinde lokal olarak kullanılabilecek güzel bir baz ürünü olarak tanımlanıyor.

Eğer gözdeki şişkinlik ve yorgun görünümü yok etmek istiyorsanız Makyaj Uzmanı olarak bunun için Ooh La Lift’i tavsiye ederim.
Bu arada ürünün nasıl işe yaradığına dair bir örnek var , inceleyebilirsiniz.

Sevgiler herkese

Makyöz Nurgül Kolukırık

Makyöz Nurgül Kolukırık
Makyöz Nurgül Kolukırık
Beni Takip Edin !

2 comments

 1. Merhabalar oncelikle sitenizi cok begendim ben bugun tanidik bi kuaforden supracolor teintschminke kapatici fondoten aldim 105 liraya aa icimde bi suphe var bunu orjinal olup olmadigini nasil anlayabilurim yardmci olursaniz cokmutlu olacagi sidden tesekkurler:)

  • Merhabalar Elif hn,
   Suprocolor fiyatı normalde bu değil , daha düşük .. Yani siz daha pahalıya almışsınız.
   Bir fotoğraf yollarsanız hemen bakalım..
   Haber bekliyorum 🙁

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir