Breaking News

Gelin Makyajları 2 Gelin Birada

Gelin Makyajları

Bahçeşehir beni çok sevdi zannedersem. Geçen sene de bir çok gelin makyajı için orda bulunmuştum ve bu senede Haziran ayı içerisinde hem de aynı 2 ayrı gelin makyajı çalışması yaptım.

gelin makyajları

İlk gelenim Derya

Derya ile biz öncesinden tanışıyoruz. Bir önceki sene Nişan makyajını yapmıştım ve birbirimizden çok memnun kalmıştık. Makyaj tarzlarımız ve kişiliklerimiz birbirine çok yakın olduğu için çok iyi bir makyaj çalışmamız olmuştu. Bu sene de Derya ile birbirimizi bırakmadık .

1 ay öncesinden görüşme ayarladık ve prova makyajı yapmadan direkt olarak düğün günü için sözleştik.
Aynı gün içerisinde 2 gelin makyajım olduğu için Deryanın akrabalarıyla çok ilgilenemedim. Sadece Ablası ve Annesinin makyajlarını yaptım . Normalde gelinin yanında 5 kişiye kadar olan makyajları alabiliyorum.Hatta Doğulu bir gelinin düğününde Havaalanının oradaki Wow Otelde tek bir gelin için gitmişken 23 kişi ek olarak akrabalarının makyajlarını da yapmıştım ( bu arada rekorum 23 ) Ama tabiki en doğrusu 5 kişiyle makyajı bitirmek .
Çünkü odak noktası o gün gelin ve gelin olmalı .
Neyse genel olarak güzel geçti hazırlanmamız . Derya ya mutluluklar dileyerek ayrıldım ve birkaç foto ekliyorum.

Gelin Makyajları

Gelin Makyajları

Gelin Makyajları

Gelin Makyajları

Gelin Makyajları

2. gelinim ise Esraydı ve Bahçeşehir deki evinde hazırlandık. Bahçeşehirdeki evler mükemmel buarada onu belirtmeden geçemeyeceğim.

Fotoğrafçısı ve arkadaşları onun için çok eğlenceli hazırlıklar yapmışlardı. Oyuncuk ayılar , miss bride yazıları vs vs Hatta böyle şeker bir hazırlık daha önce hiç görmemiştim bile diyebilirim. Ben de dayanamayıp her birini tekrar  denedim
Makyaja gelince kendisi çok doğal ve sadece yüzünü daha iyi gösterecek bir makyaj talep etti. Kahverengi gözlerini ön plana çıkarmak için turuncu ( ne alaka diyebilirsiniz ) gölgelendirmeli ama bronz kahve ağırlıklı bir makyaj yaptım ona ve herkes çok beğendi. Saçı bitene kadar onu bekledim ve en son vucüt makyajını yaptım. Make up Forever dan yeni aldığım bronzları onu üzerinde denedim ve tam performans aldım yani çok güzel oldu.
Tabiki en son makyaj sabitleştirici Kryolan sprey ile makyajı sonlandırdım. Düğün haziran ayında olduğu için ve havada sıcak olduğu için makyajın akmasını engelledim.

Gelin Makyajları

Gelin Makyajları

Gelin Makyajları

Gelin Makyajları

Gelin Makyajları

Esracığıma da Mutlu ve Sorunsuz Evlilik Diliyorum.

İşte o günü ait Gelin Makyajları Resimleri

Gelin Makyajları

Beni Takip Edin !

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir