Breaking News

Nurgül Kolukırık Bodrum

Nurgül Kolukırık Bodrum

Bodrum a taşınıyorum.
Herkese Merhabalar Arkadaşlar ,
Evet yanlış duymadınız Bodrum a taşınıyorum . Eşimle beraber hayallerimizi gerçekleştiriyoruz .
Ben çok çok mutluyum . İçimde belirsizlikler olsa da ya da olumlu destek verenler gibi olumsuz söylemler yapıp canımı sıkan Arkadaşlar olsa da ben bir şey denemek istiyorum ve yapıyorum da .
Ama İstanbul daki takipçilerim ya da eski öğrencilerim de üzülmesinler . Bir ayağım hep İstanbulda olacak zaten. Şu an Floryadaki yerimizi kapatıyoruz ama yeni bir lokasyon da kuruyoruz . Buradaki yer çok fazla büyük bir villa olduğu için e bizde çoğunlukla tüm ekip arkadaşlarımızla beraber gittiğimiz için ( çılgınlığa bakar mısınız sadece iş yerini değil iş arkadaşlarımızı da götürüyoruz ) bu kadar büyük bir villanın durmasını gereksiz bulduk . Bunun yerine daha butik tarzda bir yer açmaya karar verdik .


Lokasyon da çok kolay . Florya metrobüs durağında iniyorsunuz hemen sağa bakıyorsunuz . Çilek mobilyanın üstü . Metrobüse yakın diyemeyeceğim hemen metrobüsün orası çünkü ( 1 dk bile sürmüyor herhâlde )
Makeup Worshopları ( 5 Günlük Grup Dersleri ) Fairlash Markamızın İpek Kirpik Uygulamalı ( 1 Günlük – Birebir Kişiye Özel ) Workshoplarımız artık Bodrum / Yalıkavak daki merkezimizde devam edecek . Hem Tatilini Yap hem de Kariyerini Kazan
Bence daha keyifli olacak bu şekilde
Zaten katılımcılarımızın ;
Çoğu yurt dışından ( % 70 )
şehir dışından ( % 20 )
İstanbul ( % 10 )

Bu oranları bildiğim için de gayet radikal kararlar alabiliyorum . Yoksa İstanbul un en iyi semtlerinden birinde müşteri portföyü oturmuş artık yerleşmiş bir iş yerini bırakıp cesur kararlar alamazdım .Kendime güveniyorum , Allahım da yüzümü kara çıkartmasın ( Çok Amin )
İşte bu % 10 luk İstanbul portföyümüz içinde bir şube bırakıyoruz zaten . Düşüncem Ayda bir kez gelip gitmek . Bodrumdan bütün işlerimi yönetmek ve sadece İstanbul a gelebilecek olan katılımcılar için ayrıca etkinlikler düzenlemek .


E zaten artık dünya pek küçük . Bütün bunların haricinde 2020 için planlarımız var.
Mart 2020 de Almanya Dusserdolf fuarı , Mayıs 2020 de Dubai Beauty Fair , Eylül 2020 de Avusturalya Sydney- Melbourne Fuarlarına katılmak .
Bunun haricinde Fairlash ın İran da ve İsveç de bayilikleri var . Daha önce özellikle İran a 5 kez Grup Worshopları için gitmiştim bu sene de eğer ülkede problemler olmazsa gitmek var aklımda .
Avrupayı gezmek istiyorum mesela . Viyana dan , Frankurt dan , Brüksel den , Amsterdam dan , Strasbourg dan fazlasıyla katılımcımız oldu . Her birini İpek Kirpik setleri ve bayrakları verildi .
Belki bu sene onlar bana değil , ben onlara giderim ( burada kısacası tekliflere açığım diyorum sanırım )

Son zamanlarda makyaj ve ipek kirpik uygulamaları çok fazla alamıyorum . Sıkı takipçilerim gözlemlemişlerdir .
Benim için sene 2020 de artık bazı şeyler değişti . Uygulamalara yetişemediğimden dolayı ve takip etmek gereken fuarlar ve markalarımızın arge yapılandırmalarından dolayı yaptığım işin boyutu değişti . Takdir edersiniz ki artık değişsin de . 10 yıldır süregelen aktif ( normal bi aktiflik değil delicesine bir aktiflik ) çalışma hayatının sonrasında Artık sadece workshopları vermek ve markalarımı takip etmek istiyorum .
Her türlü patent haklarının bizde olduğu Sach , Makeup PRO , Fairlash , Voque Hair için Reklam çalışmaları yapmak ve küçük bir kar topundan yarattığımız büyük bir çığa dönüşen Markalarımızın Lansmanlarını yapıp ve Dünyaya tanıtmak bundan sonraki hedefim .
Günlük vari bir yazımla bunları sizinle paylaşmak istedim .
İyi dileklere ihtiyacım var .
Hayat benim için nasıl bir yol çizdi bilemem ama duaların önemli katkısı olduğunu düşünüyorum .

Hepinizi çok seviyorum

Hayata makyaj yapmayı Unutmayın diyorum
Nurgül KOLUKIRIK

Beni Takip Edin !

About sach

Check Also

Make up Workshop 2. Gün

Make up Workshop 2. Gün Make up Workshop 2. Gün hızlı bir giriş yapıyoruz , …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir