Breaking News

Hayata Makyaj Yap

Hayata Makyaj Yapın

Makyöz Nurgül Kolukırık

Nurgül Kolukırık

Biraz fazlaca samimi bir yazı olacak bu şimdiden dikkatli olun 🙂

Makyöz Nurgül KolukırıkUzun zamandır takip ettiğim bir moda bloger ından sonra bu yazıyı yazmaya karar verdim . Kendisi çok cici çok da güzel bir kız. Şu an benle yaşıt zannedersem.
Facebook üzerinde geriye dönük 2007 senesine  kadar fotoğraflarına baktım . Hem güzel kareler hem de güzel mekanlarda çekilmiş güzel fotoğraflardı bunlar. Hakketen sizde inceleseydiniz burası Türkiye mi bu kız burada yaşıyor mu gerçekten diye düşünürdünüz.

Sonra ister istemez kendisiyle kıyaslıyor insan . Amacım asla  acıtasyon yapmak değil ama 2007 yılarında ben deli gibi çalışıyordum . Giyeceğim kıyafet kombininden ziyade işe geç kalır mıyım , bugün problem yaşar mıyım,  Hem okul hem iş  ikisini bir arada yürütmeye çalışıyordum.
Ayrıca benim ailem Karadenizli daha sıkı daha katı kuralları olan bir aile yapım vardı. Giydiğim bikinili fotoğrafları sosyal medya da paylaşmak bizim için bir aile faciası sayılırdı.
Sonra evlendim , daha rahat daha özgürüm. Eşim beni seviyor gereksiz kıskançlıkları yok .. Mutluyum .
Yine çalışıyorum ama kendi işimde.. Artık zahmetle bin bir eziyetle ektiğim birşeyleri biçme zamanı geldi sanırım diye kendi kendime de düşündüm.. Allaha şükürler olsun …
Ben hep farklıydım , bunun da farkındaydım..
Bu kadar zor ortamda doğru yolu bulmak için onca yanlış yolları denesem de sevdiğim işi yapıyorum…

Gelelim bu kıza tekrar..
Sonradan fark ettim ki bu kızın yaptığı tek şey İstanbul da güzel mekanları iyi bilmesi ve her seferinde bunu fotoğraflaması.. Tabiki hepimiz ultra lüks mekanlara gidemeyiz yada ne bileyim .. Her gün Nişantası nda gezmiyoruz.
Ama şöyle bir gerçek var çevremizde o kadar güzel şey var ki bunları da görmezden gelemeyiz.

Allah dan şimdi instagram diye bir olay var .. hep fotolar daha güzel hem de anında sevdiklerinle paylaşabiliyorsun.. Bunu özellikle kendimde fark ettim Kadıköy e iş için geçtiğim anda Darbuka çalan çocukların fotoğrafımı bile arkadaşlarımın hoşuna gitti. Ya da Bakırköy de sahilde deniz otobüsünün önündeki manzara fotoğrafını  paylaştığımda

Oooooo , sürekli geziyorsun her gün yeni mekan ..
Aslında her gün buradan karşıya geçiyor arkadaşım .. hem de sabah akşam..
Ben fotoğraf çekilince mekan oluyor

İşte bu sayede bu moda bloger ı arkadaşımı gereksiz yere kıskandığımı farkettim..

Lütfen siz de etrafınıza bakın ve hayata makyaj yapın

Makyöz Nurgül KOLUKIRIK

Makyöz Nurgül Kolukırık

Makyöz Nurgül Kolukırık

Beni Takip Edin !

About sach

Check Also

nurgül kolukırık

Nurgül Kolukırık Yeni Videolar

Nurgül Kolukırık Yeni Videolar Tekrardan video çekimlerine başladım . Desteklerinizi ve paylaşımlarınızı bekliyorum . İşte …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir