Breaking News

Cut Crease Makyajı

Cut Crease Makyajı

makyaj eğitimiGeçen haftaki Makyaj eğitimi nin son makyajıydı. Eski öğrencimiz Yeşim in Zorlu Mac iş görüşmesine giderken ben yaptım
Yani : Önce Mac e iş görüşmesine sonra Mercedes Fashion Week e giden Kız Makyajı Şaka bir yana cutcreasemakeup uyguladım. Bu makyaj stili günlük makyaja çok uygun değildir. Ayrıca gelin için de tavsiye etmiyorum. Çünkü biraz iddaalı ve sert bir stili vardır. Temel mantığı ise göz kapağı içinde kalan far bölümünün net kalmasıdır. Peki Hangi markalarla çalıştım :

Göz Makyajı ;

Taban Renk : katvondbeauty Heawen  , Crease bölgesi hudabeauty önce Blazing sonra Amber kullandım. Ardından Saffron ile iyice pişirdim Sonra kısık ateşte beklettim 🙂 Mac 242 ile önce uyguladım , sonra ise Mac 224 Karıştırma fırçası ile de crease bölgesine gölge verdim.

Yüz Makyajı : maccosmeticsturkiye Mac faceandbody serisinden Cr i sonra da üzerine katvondbeauty Light 1 geçtim ki yüz porselen gibi görünsün

Dudak : flormarturkiye 02 Dudak Kalemi ve Ruj : maccosmetics Kinda sexy

Zaten modelim güzeldi , daha da güzel oldu. Makyajın videosu nurgulkolukirik ve makeupproacademy de olacak.

Takipde kalın

Bu arada en yakın Grup Makyaj Eğitimi 16 Nisan da Unutmayın –  Sonraki de 21 Mayıs da ( 22 Mayıs Doğum günüm şimdiden hatırlatması )

Hayata Makyaj Yapın Makyaj Severler

Nurgül KOLUKIRIK

mac real glow palette

makyaj

makyajla değişim

 

Beni Takip Edin !

About sach

Check Also

Makeup Workshop

5 GÜNDE GELİN MAKYAJI YAPMAK İSTER MİSİNİZ? Makeup Workshop Herkese Merhabalar ; Size 5 günlük …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir