Breaking News

Microblading Kaş Şekillendirme

Microblading Kaş Şekillendirme

Microblading Kaş Şekillendirme Sistemi Nurgül KOLUKIRIK farkı ile Tamamen Doğal Kıl Görünümlü Kaşlar

Microblading Kaş MICROBLADING tekniği, ileri MANUEL kaş rekonstrüksiyon tekniği bir makine kullanmadan uygulanır ve çok doğal görünümlü bir sonuç elde edilir.  Doğal kıllara özdeş çizilmiş kılların etkisi birkaç tonda pigmentler ve özel birçok iğneli teknoloji kullanılarak elde edilmektedir. Sonuç 2-3 yıl arasında değişir. Etkisi de doğal kaşların kıllarına çarpıcı biçimde aynısıdır. Kaşın biçimi, rengi ve yoğunluğu yüz özellikleri ve müşterinin tercihlerine göre seçilir. Bu teknik mükemmel sonuçlar isteyen müşteriler için en uygunudur.  Bu aynı zamanda neredeyse hiç doğal kaş kılları kalmadığı veya son derece ince olduklarında kaş biçimini tamamen onarmak için de kullanılır. Dolayısıyla alopesi ve kemoterapi sonrasında da bu uygulamayı tercih edebilirsiniz

Uygulama Ne Kadar Sürer?
Prosedür kabaca yaklaşık iki saat, bazen daha az, bazen daha uzun sürer. Randevunuz için sağlam iki buçuk saatlik bir aralıkta süre verin. Büyük olasılıkla bu kadar zamana ihtiyacınız olmayacak ama içiniz rahat edecektir .

İşime Ara Vermem Gerekiyor mu?
Hayır tedavisi ile ilgili işinize herhangi bir ara vermenize gerek yok.  Microblading sonrası kızarıklık ve şişme sonra bir saat içinde dağılacaktır. Kaşlarınız başlangıçta koyu görünür, ancak günlük yaşam faaliyetlerinizi engelleyecek bir görnümde asla olmaz. İçiniz rahat olsun

İyileşmek ne kadar sürer?
Microblading sonrası yileşme süresi kişiden kişiye değişir. Genellikle, formu ve kapalı sıyrılmış epitel kabuk için on gün yaklaşık bir hafta sürer. Cildiniz bu süre sonrası iyileşmiş olarak kabul edilecektir. Ardından, pigmentin cilt içine yerleşmesi için biraz zaman alır. Biz işlemi tamamlandığında düşünmeden önce iyi bir ay geçmesi gerekir diyoruz .

Nurgül Kolukırık
Nurgül Kolukırık

İlk 3 gün su değdirmemeniz gerekir , bu kalıcılığını arttırma amaçlıdır. Tek dikkat etmeniz gereken budur. Uygulayıcı tarafından verilen ID kremini kullandığınız sürece de kaş ın kendini toparlama sürece kısalacaktır.

Bu yüzden işin ehli kişler tarafından yapılmasını tercih etmelisiniz. Kaş şekilledirme konusunda uzman , ifafenizi etkileyen bu işlemi konusunda iyi kişilere yaptırmanızı tavsiye ederim.

  • Exclusive Makeup Artist NURGÜL KOLUKIRIK
  • Makeup Desinger & Wedding
  • Eğitmen
  • İpek Kirpik / Eyelash Extensions
  • Styling Danışman

Daha yakından takip etmek isteyenler ;

  • https://instagram.com/makyoznurgulkolukirik/
  • http://www.izlesene.com/kanal/nurgulkolukirik#/
  • https://www.youtube.com/user/nurgulkolukirik/videos

Microblading kaş

Beni Takip Edin !

About sach

Check Also

Make up Workshop 2. Gün

Make up Workshop 2. Gün Make up Workshop 2. Gün hızlı bir giriş yapıyoruz , …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir